Druk ulotek

Ulotki Warszawa

Jedną z najlepszych i najszybszych form reklamy są ulotki, pozwalają one w stosunkowo tani i łatwy sposób dobrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. Już tego samego dnia po ich wydrukowaniu możemy zaprezentować klientom swoją firmę i jej ofertę. Ich niewątpliwym plusem jest nieduża powierzchnia, na której można zaprezentować przekaz reklamowy, co więcej ulotki możemy wręczać na ulicy i w łatwy sposób poszerzać swoje zasięgi. Jest to tez najlepszy sposób, by poinformować o nadchodzącym wydarzeniu, takim jak otwarcie nowej placówki, czy o specjalnej promocji. Ulotki mogą być drukowane w wielu różnych formatach, dzięki czemu każda firma znajdzie dla siebie coś interesującego. Jeśli zależy nam na przejrzystości i czytelności przekazu, warto zainwestować w ulotki w formacie A4 lub A5. Gwarantuje to odpowiednio dużą powierzchnię reklamową, na której możemy przedstawić wszystkie ważne dla klientów informacje. Ulotki w tym rozmiarze umożliwiają również zamieszczanie zdjęć i grafik. Warto się zainteresować tą formą, jeśli interesuje nas wysyłanie materiałów reklamowych pocztą, bądź wrzucanie ich do skrzynek pocztowych. Druk ulotek Warszawa oferuje drukowanie w wielu różnych formatach i dopasowane do potrzeb klienta. 

Z kolei format A6 jest bardziej kompaktowy i klasyczny, jeśli zamierzamy dystrybuować ulotki w formie hand to hand, ta wielkość będzie najwygodniejsza i najlepsza. Dzięki swoim wymiarom klient może w łatwy sposób schować ulotkę do kieszeni, by z korzystać z niej w niedalekiej przyszłości. 

Poza wielkością ulotek istotny jest również rodzaj papieru, na którym jest drukowana i jego gramatura. I tak przykładowo papier kredowy 130g możemy podzielić na dwa rodzaje:

-Papier kredowy błyszczący-powierzchnia kredowana jest błyszcząca i w nieznaczny sposób odbija światło;
-Papier kredowy matowy-powierzchnia kredowana jest matowa i nie posiada połysku. 

Papier 130g/m2 jest jednocześnie najpopularniejszą i najtańszą opcją. Oprócz tego Ulotki Warszawa  mogą być drukowane na papierze kredowym170g, 250g i 350g. 

Skontaktuj się z nami!