Druk wizytówek

Wizytówki

Mimo rosnącej popularności e-marketingu tradycyjne papierowe wizytówki nie tracą na znaczeniu i niezmiennie należą do jednych z najczęściej zamawianych materiałów poligraficznych. Drukarnia offsetowa BINGRAF specjalizuje się w druku wysokonakładowym wizytówek. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z dużymi firmami, jak i mikroprzedsiębiorstwami oferując wysoką jakość druku w przystępnej cenie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów obok usług stricte drukarskich oferujemy również profesjonalne usługi projektowe. Klientom, którzy chcą zmienić layout dotychczasowych wizytówek lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z firmowymi drukami promocyjnymi proponujemy wsparcie w zakresie przygotowania projektu graficznego oraz wyboru odpowiedniego papieru. Podpowiadamy również jakie informacje powinny się znaleźć na wizytówce, a jakie niekoniecznie. W zależności od koncepcji możemy przygotować projekt wizytówek jedno- i dwustronnych ze skróconym opisem oferty handlowo-usługowej firmy.

Wizytówki drukujemy na różnych gatunkach i rodzajach papieru tak, aby były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i na długo zapadały w pamięci kontrahentów oraz potencjalnych odbiorców Państwa towarów i usług. Dobrze wyposażony park maszynowy wraz z wieloletnim doświadczeniem w branży drukarskiej pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów poligraficznych z wykorzystaniem wybranych metod uszlachetniania druku.

Klientów zainteresowanych zleceniem oryginalnego projektu graficznego oraz druku wizytówek zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które prezentujemy w zakładce PROJEKT GRAFICZNY.

DRUK WIZYTÓWEK WARSZAWA

Druk wizytówek ma miejsce na terenie miasta Warszawa. Gotowe wizytówki wysyłamy do Klientów korzystając wyłącznie z usług sprawdzonych dostawców, co stanowi gwarancję terminowych dostaw i krótkiego czasu oczekiwania na realizację zamówienia. Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do osobistego odbioru wizytówek z drukarni BINGRAF.

Skontaktuj się z nami!