Drukowanie plakatów Warszawa

Drukowanie plakatów Warszawa to usługa, którą oferujemy od początku naszej działalności, czyli od ponad 30 lat. To pozwala nam być najlepszymi w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie idzie w parze ze świadomością, że branża drukarska zmienia się z dnia na dzień.  Z tego powodu korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technik i materiałów. Możesz być więc pewien, że druk plakatów z Bingrafem zawsze odbędzie się w atmosferze profesjonalizmu i w towarzystwie zaawansowanych sprzętów.

Druk plakatów

Plakat doskonale sprawdza się jako forma reklamy i poinformowanie o bieżących wydarzeniach, na które chcemy zaprosić większą grupę ludzi. Zebrania szkolne i studenckie, koncerty, spektakle czy imprezy sportowe, to tylko kilka przykładów imprez, które mogą reklamować się za pomocą plakatów. Jeśli materiały będą powieszone w dobrej i często odwiedzanej lokalizacji mogą przyciągnąć tłum ludzi. Plakat dzięki swojej powierzchni będzie zawierać wszystkie niezbędne informacje, a dodatków dzięki ciekawej formie może zwiększyć zainteresowanie naszym wydarzeniem. Dobrze wykonany i zaprojektowany plakat wzbudza emocje i prowokuje do dyskusji, może przyczynić się do rozpropagowania naszej firmy i zachęcić klientów do zapoznania się z naszą ofertą. Drukowanie plakatów powinno być zlecone firmie, która posiada bogatą ofertę i doświadczenie na rynku.

Cechy dobrego plakatu:

- powinien przyciągnąć ciekawym hasłem i interesującą grafiką;

- musi być klarowny i czytelny;

- przed wydrukowaniem powinien być sprawdzony pod kątem ewentualnych błędów i literówek.

Istotny jest również odpowiedniego to wybór papieru, na jakim mają zostać wydrukowane plakaty.  Do wyboru mamy różne rodzaje i gramatury. Dzięki temu plakat będzie estetyczny i solidny. Warto pamiętać, że im grubszy papier, tym jest bardziej wytrzymały i mniej podatny na różne uszkodzenia. Czynniki zewnętrze takie jak opady, czy promienie UV mogą sprawdzić, że grafika zblednie i stanie się mniej czytelna. Należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym planujemy wywiesić plakat. Warto również skonsultować się ze specjalistą, który pomoże nam wybrać odpowiednie materiały, a także udzieli wskazówek. Druk plakatów powierzony odpowiedniej firmie gwarantuje wysoką jakość wykonania. 

Druk plakatów papier

Do wydruku większych formatów najodpowiedniejszy będzie papier o gramaturze od 170g do 250g. Poligrafię wykonaną na papierze kredowym o gramaturze 300g można wzbogać lakierem UV lub zastosować foliowanie. Wybór jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. 

Skontaktuj się z nami!